Firma

Kim jesteśmy?

Reklamat od 2012r. specjalizuje się w sprzedaży maszyn i części do maszyn. Dostarcza kategorie produktów na rynku polskim dla agencji reklamowych, producentów plandek oraz branży budowlanej. Lata doświadczeń w tej branży ugruntowały pozycję firmy jako niezawodnego, profesjonalnego partnera współpracy, wychodzącego naprzeciw wymaganiom, oczekiwaniom i preferencjom klientów.

Oferta

Jesteśmy dystrybutorem najpopularniejszych marek urządzeń zgrzewających Leister czy Weldy, samojezdnych i ręcznych do banerów, membran dachowych, plandek i wykładzin podłogowych oraz ich zamienników. W naszej ofercie znajdują się również:

  • części eksploatacyjne i zamienne do zgrzewarek takie jak: grzałki, dysze, płytki sterujące, silniki napędowe, dmuchawy, koła itp.

  • lasery CO2

  • oczkarki do banerów

  • części do ploterów tnących i solewntowych takie jak: nożyki, oprawki do noży, captopy i dampery

  • inne akcesoria

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie internetowym, gdzie znajduje się pełna oferta asortymentowa.

Jednocześnie jedną z naszych mocnych stron jest prowadzenie profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych w zakresie naprawy urządzeń zgrzewających i regeneracji poszczególnych podzespołów.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem informacji na temat produktu z oferty lub serwisem urządzenia skontaktuj się z nami. Wierzymy, że znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.