W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO MASZYNY POTRZEBNE
W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

LEISTER MINIFLOOR

Ekonomiczny wózek spawalniczy do łatwego spawania na gorąco wszystkich powłok PCV. Do stosowania ze spawarkami Triac S, ST, AT, BT, BT2 i dyszami. Alternatywne rozwiązanie dla stosowania samej spawarki do spawania i automatycznego wózka spawalniczego Unifloor. Umożliwia spawanie od samych ścian. Rolki prowadzące pomagają zachować skos. Regulacja prędkości i wysokości spawania. Łatwy w transporcie. W zestawie z odwijarką szpuli bez palnika.


LEISTER VARIMAT V2

Leister VARIMAT V2 - flagowy model zgrzewarki samojezdnej do dachowych folii hydroizolacyjnych. Stworzony dla profesjonalnych wykonawców, VARIMAT V2 jest ponad dwukrotnie bardziej wydajny od poprzednika. Zgrzewanie automatem Varimat V2 jest niezwykle proste i skuteczne, a przy zachowaniu wszystkich procedur dostawcy materiału, wykonawca może mieć 100% pewność wykonania szczelnych i homogenicznych zgrzewów. Urządzenie jest wyposażone m.in.: w skuteczne zabezpieczenia przed przegrzaniem, autostart i automatyczne wychładzanie grzałki. Wszystkie parametry pracy są płynnie regulowane poprzez czytelny wyświetlacz z układem stabilizacji.


LEISTER TRIAC S

Klasyczna zgrzewarka ręczna, która od lat stanowi podstawowe narzędzie profesjonalnych wykonawców. Wyposażona tylko w niezbędne rozwiązania, sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezawodność ma kluczowe znaczenie, również w ciężkich warunkach budowlanych. Zastosowanie odpowiedniej dyszy umożliwia m.in. wydajne zgrzewanie membran, folii hydroizolacyjnych i materiałów plandekowych oraz precyzyjne spawanie tworzyw termoplastycznych


LEISTER UNIPLAN S

Profesjonalna zgrzewarka samojezdna do plandek, banerów, siatek mesh oraz innych termoplastycznych tkanin technicznych. Uniwersalny, niezawodny model umożliwia wykonanie praktycznie każdego rodzaju zgrzewu:na zakładkę, tuneli, krawędzi pod oczka, kedrów, linek, pasów wzmacniających i po łukach. Leister UNIPLAN S jest wyposażony m.in. w płynne sterowanie temperaturą i prędkością zgrzewania, dwustopniowe nastawianie przepływu powietrza oraz możliwość montażu akcesoriów pomocniczych w tym zawijaka do krawędzi oraz przystawki do linek i kedrów. Idealne rozwiązanie dla bardziej doświadczonych użytkowników, również jako podstawowy automat w drukarni wielkoformatowej lub w plandekarni.


WELDS

JUŻ WKRÓTCE !! NOWE ZGRZEWARKI FIRMY WELDS